Dijital Dünyanın Aranan Yüzü Olmak İçin Google Adwords Reklam Çalışmaları

Firmanızla yapılan Google Ads yani orijinal adıyla Google AdWords reklam çalışmaları sayesinde firmanız için doğru reklam türlerini ve şeklini belirler, bu reklamları doğru kitlelere sunar ve ortaya konan raporlarla zamanlama ve konumlama konusunda da hedefinize nokta atışı yapılır.

Peki Google Adwords giriş işlemleri ve geliştirme çalışmalarıyla kazancınız nasıl katlayabilirsiniz?

Google Adwords Reklam Çalışmaları Ne İşe Yarar?

Firmanızın dijital dünyaya yansıyan yüzünün, yani marka veya hizmet sayfanızın;
  • Doğru kitleye
  • Doğru araçlarla
  • Doğru kelimelerle
  • Doğru zamanda
  • Doğru kanaldan
ulaştırılması, şüphesiz başarı ve kazancınız için şart olan kriterlerdir. Sizlere doğru anahtar kelimeleri seçen ve bunun için özel araştırma araçlarını kullanan firmamız, doğru pazarlama teknikleri analizini en detaylı ve en kapsamlı şekilde sunmaktadır. Objektif raporlandırma yöntemleri sayesinde ortaya konan hizmet veya ürün doğru kitlelere;
  • Banner reklamı
  • Arama motoru reklamı
  • Satın alma sistemi reklamları
  • YouTube reklamaları
  • App ve mobil sistem reklamları
gibi tamamen güncel ve evrensel kanallardan iletilir. Bu sayede reklamlar için harcanan zaman, yapılan masraf ve harcanan çaba tam tamına karşılığını bulur ve sizi zirveye taşır.

Google Adwords Reklamları Nasıl Üretilir?

Ekibinizin Google AdWords eğimi olabilir ve sizin hali hazırda bir hesabınız olabilir. Ancak doğru kitlelere ulaşmak ne yazık ki yalnızca bir hesaba sahip olmakla değil, hesabı profesyonellik ve tecrübeyle yönetmekle mümkün olabilir. Firmamız, markanızın ulaşmak istediği kitleleri ve bu kitleler için en cazip, en ilgi çekici içerikleri hazırlamada en güvenilir adrestir. Çünkü ekibimiz bir reklamı doğru kişilere iletmek kadar bu kitlenin ilgisini çekmenin de ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Hem görsel hem de metin olarak Google kriterleri açısından en yüksek değere sahip olacak reklam araçları hazırlandıktan sonra, kitlelerin analizi yapılarak doğru reklam kanallarına karar verilecektir. Firmamız yaptığı her analizi objektif raporlarla kaydettiği ve gözler önüne serdiği için herhangi bir başarısızlık ihtimali söz konusu dahi olamaz. Yapılan her çalışma sayısal ve güncel verilere dayanarak sonuçlandırılır. Siz de firmanızın dijital dünyaya açılan kapısı olan dijital tanıtımlarınız için, Google Ads reklam çalışmalarının yarattığı farkı keşfettiğinizde satış ve talep konusunda edineceğiniz başarıya inanamayacaksınız.