prodüksiyon hizmetlerimiz

SİZİN İÇİN YAPABİLECEKLERİMİZ

01

kampanya

Bilinirliğinizin artması için en önemli nokta dijital pazarlamadır. Dijital pazarlama kampanyaları için düşündüğümüz fikir ve projelerle size özel planlama yapıyor ve tasarımlarımızı bu planlamaya göre geliştiriyoruz.

02

fikir proje

Markanız için hazırlayacağımız yol haritası ışığında dijital pazarlama, reklam kampanyası ve yönetimi hizmeti veriyoruz. Bunları profesyonel olarak verdiğimiz dijital prodüksiyon ve basılı medya hizmetiyle geliştiriyoruz.

03

yönetim

Markanız ile ilgili geliştirdiğimiz reklam stratejisinden sonra son adım olarak, hazırladığımız planı yönetiyoruz. Dijital medyada verdiğimiz sosyal medya yönetimi, web, dijital dergi gibi hizmetlerin yanında tüketiciden birebir etkileşim alabileceğiniz etkinlikler de düzenliyoruz.

04

dijital pazarlama

Dijital dünyada sürekli var olabilmeniz için verdiğimiz Temel SEO ve Google kapsamlı SEO hizmetiyle bu konudaki ihtiyacınızı tamamen karşılıyoruz. Google Adwords reklamcılığı, Google doğrulama işlemleri ile dijital dünyadaki yerinizi sürekli ve kapsamlı olarak sağlamlaştırıyoruz.

05

animasyon

Dijital dünyanın hızına ayak uydurabilmeniz için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz. Facebook, İnstagram, Twitter, Youtube gibi başlıca sosyal medya hesaplarınız için size özel içerikler üretiyoruz.

Stratejimiz

EŞSİZ DİJİTAL DENEYİMLER YAŞAYIN!

Dijital medya, tasarım, içerik üretimi, geliştirme ve iletişim gereksinimleri için bir ortak arayan markalara ve işletmelere dijital deneyim ve çözüm hizmetleri sunuyoruz.

  1. Yeni fikirler ve projeler üretiyoruz.
  2. Kurumsal kimlik oluşturuyoruz.
  3. Markaların dijital itibar yönetimlerini sağlıyoruz.
91 Ajans Demek İstediniz

HARİKA TASARIMLAR & PROFESYONEL EKİP

services-2_02-1

beyin fırtınası

produksiyon

prodüksiyon

services-2_02-3

tasarım

İşlerimiz

SON ÇALIŞMALARIMIZIN TADINI ÇIKARIN

birlikte 91 kere güzeliz