about-us_01_1
about-us_01_2-kopya
Biz Kimiz

91 AJANS'A HOŞ GELDİNİZ

Markalara dijital çözümler üreten butik bir dijital medya ve yazılım ajansıyız. Ulusal çapta açık hava reklam kampanyalarından anlık dört milyon ziyaretçinin kullandığı seçim sonuçları websitesi yazılımına, Youtube videolarından AVM stand etkinliklerine, Instagram yarışmalarından dijital/basılı dergi tasarımına, müşterilerimizin iş ve pazarlama iletişimi ihtiyaçları için anahtar teslim projeler gerçekleştiriyoruz.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Dijital mecralar oldukça dinamiktir. Bu dinamizme ayak uydurmak ve gerektiğinde yedi gün yirmi dört saat sosyal medya hesaplarında moderasyon yapmak gerekebilir. Aynı zamanda dijital çalışmaların arka planında büyük bir analiz ve anlık incelenen verilere dayanarak alınan kararlar vardır. Yukarıdaki gerekçelerden dolayı bizim gibi profesyonellerle çalışmanız size maksimum fayda getirecektir. (Bu durumda biz o profesyoneller oluyoruz). Dijital çalışmalar yapmanız için en önemli sebeplerden biri de dijitalde geniş kitlelere ulaşmanın diğer mecralara göre daha ekonomik ve daha hızlı olmasıdır.

0 45
+

Mutlu Müşteri

0 325

tamamlanan proje

0 45

çalıştığımız marka

0 3

kazandığımız ödül

Alanlarımız

SİZİN İÇİN EN İYİSİNİ DÜŞÜNÜYORUZ

Tasarım

Yazılım

Prodüksiyon

Dijital Medya

Tasarım

İyi bir tasarımın işinizi, 91 Ajans ile olduğundan daha iyi hale getireceğine inanıyoruz.

İyi bir işi parlatan, aynı zamanda iyi bir tasarıma sahip olmasıdır. Tasarım, markalar ve müşterileri arasındaki köprü görevi görür. Bu sebeple ekip olarak yaptığımız işlere en kreatif tasarımları uygulamaya çalışıyoruz.

Yazılım

Uygun fiyatlar doğru çözümlerle işinizi 91 Ajans ile yükseltin.

Yazılım aslında hayatımızın her alanında bizimledir ve hayatımızı kolaylaştırır. Günümüzde dijital mecraların bir numaralı ögesi olan Yazılım alanında da çalıştığımız markaların taleplerine göre hizmet vermekteyiz.

Prodüksiyon

Markanızı geliştirmek için şu an en doğru adrestesiniz.

Ekip olarak, marka için belirlenen hedeflere uygun bir şekilde çeşitli üretim ve tasarım süreçlerini oluşturuyor ve bunlara yönelik içerikler oluşturuyoruz.

Dijital Medya

Sektörün ritmini gelin birlikte yakalayalım.

Dijital mecralarda paylaşmak üzere markalara yönelik farklı fikirler oluşturuyor ve bunlara yönelik proje çalışmaları yapıyoruz. Online dünyada markayla alakalı algıyı doğru yönetmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Yaratıcı Blogumuz

VE ŞİMDİ - EN SON GÖNDERİLERİ OKU