Sizleri Müşterilerinizle Buluşturacak Etkinlik Projeleri Hizmetleri

Dijital pazarlamada olduğu gibi geleneksel ticarette de proje, tanıtım ve organizasyonların kitlelerle bir araya geldiğiniz etkinliklerde duyurulabilmesi önemli bir ihtiyaç.

Peki uzman gözüyle kurumsal etkinlik önerileri nelerdir ve bu etkinliklerin düzenlenmesinde kimlere güvenilebilir? Söz konusu marka iletişimi olduğunda, satış kanalınız fark etmeksizin, yüz yüze kurulan iletişimin dijital araçlardan pek çok konuda daha detaylı ve ikna edici olabilmesi mümkün. Bu duruma bir örnek vermek gerekirse rakiplerinizin size benzer site tasarımları olduğunu görebilir ancak fuar katılımlarınız, indoor ve outdoor aktiviteleriniz ya da promosyon etkinliklerinizle bilgisayar başında zaman geçirmeyen kişileri dahi anında etkileyerek kulvarınızın lideri olabilirsiniz. Görüldüğü gibi teknoloji çağında dahi tanıtımın en önemli araçlarından biri olan reel iletişim, efektif bir satış ve pazarlama politikası için önemli bir basamağı oluşturuyor. Firmanızın satış alanına bağlı olarak tercih edebileceğiniz event etkinlik seçeneklerinin neredeyse sınırı yok. Ancak en yaygın alternatiflerinize birlikte göz atabiliriz:
  • Açılış törenleri
  • Senelik düzenlenen yurtiçi ve yurtdışı toplantıları
  • Kurum içi iletişimi güçlendirme etkinlikleri
  • Motivasyon etkinlikleri
  • Sponsor görüşmeleri
  • Proje tanıtımları
  • Ürün demo deneme veya tadım organizasyonları
  • Çekiliş, konser, sportif aktivite, defile, parti gibi organizasyonlar
  • AVM veya Kampüs içi etkinlikleri
  • Fuar standı
Görüldüğü gibi ne uygulama şekli ne de mekan olarak sınır tanımayan event firmaları size ihtiyaca yönelik tercih yapmada rahatlık sağlar. Verilen etkinlik hizmeti çeşidi ne olursa olsun, öncelikle bunun canlı olarak gerçekleşecek ve bir web sitesi ya da katalog gibi üzerinde rötuş hakkınız olmayacak bir tanıtım yöntemi olduğunu anlamış olmalısınız. Buradan yola çıkarak organizasyonun sistematik, düzenli, imaj ve prensiplerinize uygun, hatta yenilikçi ve geliştirici olması gerektiğini de fark edebilirsiniz.

Event Firmaları İçinde Öne Çıkan Bir İsim: 91 Ajans

Firmanızın kitleler önündeki tanıtımının ne denli hassas bir hazırlık süreci içinde gerçekleştirilmesi gerektiğini çok iyi bilen ekibimiz, aklınızdaki etkinlik fikri ya da mekanı ne olursa olsun deneyimiyle yanınızdadır. AVM etkinlik ajanları içerisinde adını duyurmakla kalmayıp tüm tanıtım mecralarında kendini ispatlamış olan referanslı ajansımız taleplerinizi yanıtlamakla kalmayıp yaptığı değerlendirmelerle öneri üreterek gelişme vaat eder. Kaliteli, aksamasız, sorunsuz ve ihtiyaçların ötesinde organizasyonların altında kendi imzanızı görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.